Zaufaj naszemu doświadczeniu. Poprowadź u nas ciążę.

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Poprowadź u nas ciążę.

Ginekologia estetyczna

Oferuje zabiegi o charakterze zdrowotnym i estetycznym okolic intymnych kobiet. Ma ona na celu poprawę jakości życia seksualnego, zwiększenie komfortu fizycznego i psychicznego pacjentek oraz poprawę wyglądu intymnych części ciała. Ginekologia estetyczna daje możliwość na pozbycie się dolegliwości związanych z nietrzymaniem moczu, po poradach, podrażnieniami. To skuteczne rozwiązanie dla kobiet w okresie okołomenopauzalnym, u których wskutek spadku poziomu kolagenu i estrogenu błona śluzowa pochwy staje się mniej elastyczna, a okolice intymne słabo nawilżone.

Rewitalizacja okolic intymnych

pozwala nawilżyć, napiąć skórę oraz zwiększyć elastyczność okolic intymnych. Rewitalizacja stref intymnych sprawdza się zarówno w przypadku młodych, jak też dojrzałych kobiet doświadczających problemów z suchością pochwy czy brakiem satysfakcji seksualnej.

Nasi specjaliści

Jesteśmy realizatorem projektu Bon „antywirusowy” w ramach Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. Osi Priorytetowej I Wzmocnienie potencjału i konkurencyjności gospodarki regionu, Działania 1.4 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa, Poddziałania 1.4.2 Podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej BOF, Typ projektu: Bon „antywirusowy” – projekt grantowy. Pozyskaliśmy dofinansowanie na zakup środków ochrony indywidualnej i zbiorowej, które wykorzystywane są w prowadzonej działalności i funkcjonowaniu placówki medycznej o zaostrzonym reżimie sanitarnym.